Видавництво "Український пріоритет" засноване в 2011 році письменником Володимиром Шовкошитним. Головними напрямками роботи було обрано історичні романи, а також науково-публіцистичні роботи,  які руйнують міфі щодо України та її історії, що були створені совєтською та імперською пропагандою. З-поміж авторів видавництва є переможці різноманітних премій, в тому числі і 9 лавреатів Шевченківської премії.

Принциповою позицією "Українського пріоритету" є чи не найнижчі розцінки на послуги видавництва в Україні. На даний момент "Український Пріоритет" видав більше 100 авторів: як авторів сучасної української літератури, так і визнаних класиків.  Ми даємо можливість хорошим письменникам видати хорошу книгу за вигідними умовами, а читачам — можливість придбати її за притомними цінами.
 

У 2016 році до промоції видавництва долучився син Володимира Шовкошитного Родіон, який очолив напрямок реклами та маркетингу. У 2021 до роботи в видавництві доєдналася дружина Володимира Галина та дочка Світлана. Таким чином "Український пріоритет" став родинним видавництвом  Шовкошитних.