0

Були над Дніпром Трахтемирів і Монастирок

Артикул 138
В наявності
350 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Микола Михняк

Помиляються ті, хто думає, що на долю українського народу в ХХ сторіччі випало "лише" дві світові війни та три голодомори. Адже були ще й національно-визвольні змагання початку й середини сторіччя, колективізація, масові депортації й переселення, а також затоплення споконвічної рідної землі рукотворними морями уздовж всього Дніпра. Там, під тими "морями" затоплено найвідоміші Запорозькі січі, разом з козацькими могилами. Там затоплену нашу нашу славу. Але не пам'ять. Про одну з таких драматичних сторінок нашої історії йдеться в книгах "Затоплений рай. Село Андруші на Переяславщині", "Нам Підсінне тепер тільки сниться" та "Були над Дніпром Трахтемирів і Монастирок". Книги розповідають про історію життя і смерти цих райських куточків української землі, про людей, які справіку жили в них і вимушені були навіки покинути домівки на догоду комуністичним невігласам.

Ці книги - данина пам'яті нашому минулому й пересторога новим поколінням українців.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору