0

Руйнуймо міфи!

Артикул 156
В наявності
1 159 грн
1 220 грн
Замовити швидко

🔰«Козаки. Кость Гордієнко. Іван Піддубний». Йосип Струцюк.

Книга присвячена двом дуже відомим українцям — кошовому отаману Костю Гордієнку та «чемпіону чемпіонів» Івану Піддубному. Ці повісті недаремно друкуються під одною обкладинкою, адже попри відстань між ними у два століття, є багато того, що об’єднує їх. Обидва герої — козацького роду, обидва пишались своїм українством і намагалися прославити свою Батьківщину. Прапрадід Івана Піддубного воював під знаменами кошового Гордієнка 1709 року. Обох героїв імперія позбавила права бути вільними громадянами своєї держави. Кошовий Гордієнко став особистим ворогом царя, а знаменитого борця Піддубного брехливо іменували «русскім богатирьом», хоч він навіть у паспорті власноруч виправив свою національність на «українець».

🔰«Десакралізація». Петро Кралюк.

Книга проректора Острозької академії, професора Петра Кралюка вже у самій своїй назві визначає проблему необхідності деміфологізації та десакралізації ворожих українцям і українській державності наративів, які були покликані імперіями для утримання нас у колоніальному статусі.

Питання десакралізації різноманітних російських, а також угорських наративів, є актуальними в умовах нинішньої російсько-української війни. Зокрема, актуальним є демонстрація того, що поширення російської культури в Україні загалом, а угорської культури на Закарпатті, мало колоніальний характер.

🔰 «Листи забутого життя». Василь Горбатюк.

Над цим твором Василь Горбатюк працював понад десять років, досліджуючи різноманітні документи й публікації в архівах і часописах. В основу книги покладено біографію Павла Богацького (1883 – 1962) – видатного українського письменника, редактора, видавця, літературознавця, військовика, пластуна, на жаль, малознаного в Україні через навмисне замовчування і відторгнення ідеологією колишнього радянського режиму. Роман також оповідає про багатьох інших, несправедливо забутих не з їхньої вини, українців, відтворює різноманітні події майже столітньої протяжності в історії України, країн Західної Європи, Австралії й Америки.

Життєвий і творчий шлях головного героя розкривається на тлі історичних подій – революцій 1905 і 1917 років, хвилі відродження української мови й літератури в 1906-1914 роках, визвольних змагань нашого народу в 1917-1921, еміграційних процесів у 1920-1930 роки та під час Другої світової війни, таборів ДіПі (переміщених осіб) у повоєнній Німеччині, переселення українських емігрантів у країни світу, зокрема, в Австралію.

Роман складається з двох книг під одною обкладинкою і спільною назвою.

🔰«Виникнення козацтва». Петро Кралюк.

Питання становлення українського козацтва як соціальної та військової формації є актуальним у зв’язку з нинішньою російсько-українською війною. Завдання книги: показати реальну картину їхнього виникнення та розвитку, а також висвітлити діяльність видатних особистостей, які брали участь у цих процесах, але не є достатньо знаними на загал.

Особливістю видання є наявність широкого спектра різноманітних писемних джерел, використаних автором, а якість гарантована його кваліфікацією та досвідом наукової й літературної діяльности.

Це дослідження для тих, хто прагне знати історію України без міфів та цензури.

 

🔰«Козаки. Кость Гордієнко. Іван Піддубний» — 330 грн.

🔰«Десакралізація» — 250 грн.

🔰«Листи забутого життя” — 380 грн.

🔰 «Виникнення козацтва» — 250 грн.

🎁 У подарунок — знаменитий буклет Євгена Маланюка «Малоросійство» 🤗

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору