0

ДОБІРКА ХУДОЖНІХ РОМАНІВ

Артикул 0009
В наявності
960 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко

⚔️ Добірка художніх романів, яку можна придбати коштами за вакцинацію (єПідтримка).

🔰 "Озеро червоних лебедів" Єлизавети Мельниченко

Історичний роман про останні роки правління Сталіна й дикунську жабомишодраківку, що точилася в цей час.

В основу книги покладено низку історичних фактів, в тому числі маловідомих, що викладені у творі мовою політичної сатири.

Червоною ниткою крізь усю книгу проходить тема антисемітизму Сталіна й параноїдального повсюдного пошуку ним американських шпигунів та українських повстанців.

🔰 "Іншопланетна Рашка" Єлизавети Мельниченко

Це сатиричний роман, що вперше вийшов у 2017-му році й уже витримав два видання двома мовами. Головний герой — Путкін — пожиттєвий диктатор Ватної Федерації, що з’являється перед читачем в аксельбантах і шовкових шкарпетках, в оточенні своїх придворних, міністрів, лизоблюдів та пропагандистів.

Роман отримав наступні нагороди:

🏆 Дебют року Київської організації Спілки письменників

🏆 Міжнародна премія імені Пантелеймона Куліша

🏆 Премія Максиміліана Кірієнка-Волошина

🏆 Рейтинг "Українська книжка року" (2018) у номінації "Красне письменство"

🏆 Названа газетою "Літературна Україна" одним з найкращих письменницьких дебютів.

🔰 "І засяє Сонце" Єлизавета Мельниченко

Світом котиться Золота орда і наближається до кордонів Київської Русі, прагнучи назавжди стерти її автентичність з лиця Землі. У книзі ця орда дивним чином прокотиться через століття й епохи української державності і вирине в Україні сьогоденній, олігархічній, взута у валянки та з балалайками в руках.

"І засяє Сонце" — сатиричний роман, забарвлений містикою та цікавими історичними вкладками: тут і сьогоденна Україна з її основним гаслом “Ferrum must flow”, і в історичній паралелі дивовижна Україна часів Київської Русі, в якій живуть щирі і мудрі люди.

Той, хто прочитає книжку дізнається:

— Чи здолають українці балалаєчників

— Як так вийшло, що український парламент і український цирк розташовуються у майже однакових будівлях

— В яких потаємних місцях українські олігархи тримають паспорти на чужі імена й перуки для втечі за кордон

— Скільки 100-літнього віскі вони випивають на добу і скільки шайб з чорною ікрою з’їдають, а головне, коли ж завершиться їхнє хазяйнування в Україні.

🔰"Тінь генія" Олег Чорногуз

Нова книга від творця знаменитого бестселера "Аристократ із Вапнярки" та колишнього редактора гумористичного часопису "Перець".

Автор роману "Тінь генія" був добрим товаришем

Григора Тютюнника, близьким другом Віктора Близнеця та Івана Куштенка. Саме з них Олег Чорногуз і написав головного героя книги Юлія Цезаренка. "Тінь генія" — роман про драму життя геніального письменника, що поданий неперевершеним майстром гумористичного жанру в стилі трагікомедії, просякнутий гумором, іронією й відвертим сарказмом.

Багато хто з колег автора по перу впізнає себе на її сторінках.

А інших впізнає читач!

🔰 "Відьма" Анатолій Василенко

Чомусь нам уявляється, що справжні відьми жили колись давно і мало не в хатинках на курячих лапках. Але всі наші уявлення розбиваються вщент, щойно ми починаємо читати повість Анатолія Василенка. Його відьма — наша сучасниця й сусідка, а зло важко відрізнити від добра, яке ж, наче, має обов’язково перемогти! Проте — не все так просто... Адже маємо справу з нечистою силою!

На карикатурах Анатолія Василенка в сатирично гумористичному часописі "Перець" виросло не одне покоління українців. Книга "Відьма" ілюстрована його авторськими малюнками.

🔰"Таємна місія гетьмана" Оксана Зененко.

Дуже влучно описав події 1708-1709 років одесит Олександр Болдирєв у статті "Історія — це роман, який був насправді".

"Здається, Мазепа розрахував усе, одначе, передбачити можливість зради одного з своїх полковників (полковник Іван Ніс), який показав московським військам потаємний хід до Батурина, він не міг. Столиця впала занадто швидко, і цим наперед спрогнозувала поразку всього задуму Мазепи.

Старий гетьман зрозумів це сам, коли, стоячи на згарищах Батурина, з глибоким відчаєм у голосі сказав Орлику: "Не благословив Господь!" Не все можна передбачити в житті, навіть якщо ти геніальний політик. Треба вміти ризикувати. Хто знає, може, якби Мазепа не став чекати приходу шведської армії, якби, присипляючи пильність Петра, не розіслав від себе майже всі українські полки, не дозволив російській армії зайняти територію Гетьманщини, якби він раніше підняв повстання, спираючись на союз із Швецією, яка відтягнула на Північ і в Польщу майже всі російські сили, спираючись на союз із Кримським ханством, маючи під рукою 60 000 власного

війська, 15 000 запорожців, 10 000 донських козаків Булавіна, можливо, тоді і "благословив би Господь"?

Але нам сьогодні добре бути стратегами через 300 років після події. Тоді ж славний гетьман жив у реальному часі, в оточенні ворожих держав Московії й Польщі, вимушений до останнього приховувати свій задум навіть від найближчого оточення. Але й тоді були в Україні люди, готові боротися не за власні вольності й привілеї, не за власні маєтки, а за власну державу. Такі, як генеральний писар Пилип Орлик, як кошовий отаман Запорозької Січі Кость Гордієнко, як генеральний обозний Іван Ломиковський та його сини Володимир і Михайло.

Всі ці історичні постаті — герої гостросюжетного історичного роману Оксани Зененко "Таємна місія гетьмана", написаного на основі реальних історичних подій та історичних джерел. Їхніми смертельними ворогами виступають і біснуватий московський цар-збоченець Петро, і його поплічник-кат Меншиков, і підступна шпигунка останнього Ярослава Самойлович.

Ту битву українці програли. Та вони виграли майбутню Україну, заклавши в душі прийдешніх поколінь мрію про її Самостійність.

Для ілюстрації обкладинки використана картина Наталії Павлусенко.

🔰 "Останній лицар гетьмана" Оксана Зененко

Історично-містичний роман. Оксана Зененко ідеально переплела та зв’язала минуле та майбутнє в одне ціле через долі головних героїв книги. Ці два виміри — 1674 та 2014 роки — практично ідентичні за проблемами. Навіть більше: минуле має прямий зв’язок з майбутнім, та вказує шлях цьому майбутньому.

В книзі описуються події часів Правобережного гетьмана Дорошенка, який боровся за незалежність України. В тому числі і проти гетьмана Лівобережної України. Він намагається вести дипломатичні переговори з польським королем та московським царем щодо об’єднання України під однією гетьманською булавою. Втім, без результату. Тож Дорошенко створює власне наймане військо й розпочинає визвольну війну одразу проти двох країн-загарбників.

У шкільних підручниках Петру Дорошенку незаслужено присвячено близько пів параграфа. Однак саме цей політик і дипломат, після недбалого гетьманування Юрія Хмельницького, пройнявся метою вивести Україну з руїни, об'єднати її розірвані частини й відновити самостійну українську державу як мінімум в межах тієї, що була у Богдана Хмельницького.

🔰 "А сонце сходить щодня!" Людмила Когут

Ця книга про життя і любов. У світ ми прийшли внаслідок кохання: палкого і взаємного, випадкового чи довгоочікуваного. І головна мета життя — не згаяти час, радіти кожній хвилині та творити добро. Людина повинна самостійно боротися за радість буття і вірити у перемогу над буденністю світу. Істина в тому, що зробити із нещасної людини — щасливу, не може ніхто, поки вона сама не вирішить, що варта цього божого дарунку — щасливого життя. У кожного є своя людина, яка приймає нас такими, як ми є, із нашою доброчесністю і вадами. Люби. Бо чим більше любиш і віддаєш любові, більше її отримуєш.

За любов не дякують, її приймають і віддають....

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1000 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору