0

ДОБІРКА У ЖАНРІ НОН-ФІКШН

Артикул 0008
В наявності
990 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко

⚔️ Добірка з восьми найкращих і нових книг видавництва у жанрі нон-фікшн, яку можна придбати коштами за вакцинацію (єПідтримка).

🔰 "Руйнуймо міфи" Михайло Лукінюк

Лукінюк — піонер у cпpaвi вичлeнувaння совєтської cиcтeми aнтиукpaїнcькиx мiфiв. У книзi "Pуйнуймo мiфи!" aвтop знaчну увaгу пpидiлив нoвoтвopaм cучacниx мiфoтвopцiв, щo пpoдукуютьcя буквaльнo в нac нa oчax. Для україністів, істориків, викладачів вишів, аспірантів, студентів, учнів старших класів — усіх, хто цікавиться правдивими історіями України й Росії в їх взаємозв'язку. Феноменальна документальна база нищить віковічну брехню шовіністів, які перетворили історичну науку на служку імперських міфів.

🔰 "Мышебратья", або Антидот від брехні" Михайло Лукінюк

Знаменитий розвінчувач імперських та радянських історичних міфів Михайло Лукінюк каменя на камені не залишає від "триединой" брехні кремлівського диктатора, яку той виклав у своєму свіженькому опусі про "єдіний русскій народ", яку міжнародна спільнота вже назвала підготовкою аншлюса України.

🔰 "Українсько-єврейські стосунки: ХХ століття" Алік Гомельський

Книга українського єврея Аліка Гомельського написана базуючись на розсекречених архівних документах українського та радянського КДБ. А також — Рейху, ЦРУ США, ОУН(Б), архівах Володимира Буковського та Василя Митрохина, матеріалах Конгресу та Сенату США, мемуарах та багатьох інших документальних джерелах. Вона всебічно поборює міфи та дезінформаційні вкидання, що протягом десятиліть активно застосовувались совєтською пропагандою.

В ній він:

— руйнує брехливі міфи про системний антисемітизм та ксенофобію УПА

— пише про те, хто ж насправді влаштував різанину євреїв у Львові 1941 року

— перелічує найбільш відомі провокації КДБ та пропагандистів СРСР щодо народів України та Ізраїлю

— розповідає про врятовану від голокосту родиною командира УПА Романа Шухевича єврейську дівчинку Ірину Райхенберг, про десятки врятованих євреїв братами Шептицькими

— пише про участь євреїв в загонах УПА

— наводяться прізвища й світлини євреїв, які разом з українцями сиділи в катівнях ГУЛАГУ за ... "Український буржуазний націоналізм (!)"

— Розвінчує міф про антисемітизм Петлюри, міф про його вбивцю Шварбарда як про "героя-месника", який насправді був КГБшною шісткою!

🔰Історія. Незручна правда Алік Гомельський

Книга є логічним продовженням попереднього твору автора — "Єврейсько-Українські відносини: ХХ сторіччя". Але в ній читач знайде не тільки матеріали, які спростовують міфи стосовно взаємин між єврейським та українським народами. Користуючись розсекреченими архівними документами КДБ, ЦРУ, архіву Володимира Буковського, матеріалами Конгресу і Сенату США, та багатьма іншими документальними джерелами, автор відкриває читачеві маловідомі події: Війни СРСР з Фінляндією; Інтервенції СРСР в Іспанію; Спроби СРСР знищити докази фактів злочинів комуністичної влади в Харкові.

🔰 "Прапор перемоги" Анатолій Пономаренко

Над переможеним Рейхстагом було піднято біля 40 різних прапорів. Але офіційно "Прапором Перемоги" вперто називають той, який ніколи не був над Рейхстагом.

Всі, хто ходив до школи за часів СРСР, знають з історії, що першими прапороносцями були Єгоров і Кантарія — росіянин і грузин. Але насправді до їх постановочного підняття "Прапора Перемоги" були десятки справжніх героїв, які раніше встановлювали прапори на будівлі рейхстагу. Книга про трагічні долі як справжніх героїв тих подій, так і обраних за анкетними даними Єгорова й Кантарії.

Бестселер видавництва за 2020 рік.

🔰 "Коли і скільки заплатили Юді Іскаріоту" Ігор Мельниченко

Щоб написати цю книгу, Ігор Мельниченко 7 років вивчав старогрецьку та арамейську — мову Христа. Це

історія виникнення юдаїзму й християнства, ґрунтуючись на грецьких і арамейських текстах Біблії та інших релігійних і світських джерелах. Книга розвінчує масу фарисейських міфів. Зокрема, про дату написання всіх чотирьох канонічних Євангелій — жодної з них не існувало на момент проведення Нікейського собору, де їх "канонізували".

🔰 "Історія України у датах і подіях" Сергій Федака

Довідник містить близько 5 тисяч дат української історії, охоплюючи всі значимі події, що відбулися на теренах від Сяну до Дону, починаючи від появи тут найдавнішої людини і до квітня 2018 включно. Лише дати та факти, без інтерпретацій.

Видання друге.

🔰 "Вбивство Нації. Російський геноцид черкесів" Дмитро Чобіт

Велика Черкесія — найбільша держава Кавказу, відома ще з Історії Геродота — винищена хижою московією за 150 років війни. З народу чисельністю 6,5 мільйона вижило менше півмільйона. Єдиною "провиною" цього гордого народу було те, що московії прагнулось мати вихід до Чорного моря, а ще родючі черкеські землі. На Великій Черкесії московська орда п'ять разів відпрацьовувала технології голодоморів у ХVІІІ-ХІХ століттях, щоб потім тричі застосувати їх в Україні в столітті двадцятому. Книга рясно ілюстрована тогочасними мапами європейських та й самих московських картографів, насичена мало відомими документами й свідченнями — це суворе звинувачення Росії в геноциді черкесів.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1000 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору