0

ДОБІРКА ВОЛОДИМИРА ШОВКОШИТНОГО

Артикул 0007
В наявності
680 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко

⚔️ Добірка з п'яти книжок Володимира Шовкошитного, яку можна придбати коштами за вакцинацію (єПідтримка).

🔰"Чорнобиль: я бачив"

Унікальна книга про Чорнобильську катастрофу. Посекундний розвиток аварії, інтерв'ю з очевидцями з різних підрозділів ЧАЕС, пожежниками, бійцями воєнізованої охорони, рибалками. Автор — кадровий працівник ЧАЕС з 1978 року — півтора року керував групою ліквідації наслідків аварії на 4-му блоці, очолював Міжнародну організацію "Союз Чорнобиль", писав і приймав усі чорнобильські закони у Верховні й Раді першого скликання, тому має право спростувати міти як совіцької імперії, так і породжені телесеріалом каналу НВО "Чорнобиль".

🔰"Кров — Свята".

Історична епопея-трилогія з романів "Хресна путь", "Білий кречет" та "Боривітри", яка охоплює період з 1904 року й до 22 лютого 2014.

🩸Події першої книги "Хресна путь" розгортаються в давньому козацькому селі Пологи на Переяславщині, де до голодомору жило понад 4 з половиною тисячі людей, а після нього залишилося менше 2 тисяч. Втратив свою дружину і трьох дочок — Віру, Надію й Любов і головний герой трилогії Макар Мормиль. "Останньою померла надія!" — скаже він на могилах рідних в день 20-річчя Жовтня і вимушений буде втікати з села разом з молодою вчителькою та її донечкою, у яких радянська влада забрала тата як ворога народу...

🩸В "Білому Кречеті" ми бачимо родину Мормилів у Кам'янець-Подільському, в батьків нової дружини Макара — Ельвіри. Вони колишні активні учасники УНР у Львові та Луцьку, де всіх їх разом застав початок совітсько-німецької війни. Діда Ельвіри — соратника Міністра освіти УНР Огієнка — професора Кульчицького більшовики розстрілюють в тюрмі на Лонцького, а тата — поляка, який воював у Петлюри, — у Луцькій тюрмі. Макар стає повстанцем в загоні ОУН Мельника, а згодом і знаменитим сотенним на псевдо "Кречет". Слава "Кречета" лунає не лише в Колківській республіці, а й по всій Волині, де УПА веде війну на три фронти — з німця, з червоними партизанами, засланими на Волинь москвою для боротьби з УПА, та з Армією Крайовою.

🩸Третя частина "Боривітри" — роман-андрогін, в якому дії відбуваються одночасно в минулому, майбутньому й теперішньому, адже в минулому ми пам'яттю, в майбутньому — мріями, а в теперішньому — перебуваємо фізично. Третя книга охоплює події від 1943 по 2014 рік, її географія — вся Україна, вся Європа і навіть Карибська криза. Тут унікальні факти про ганебну роль найбільшого провокатора другої світової Ніколая Кузнєцова, про його "партнера" рейхскомісара України Еріха Коха, врятованого від шибениці Сталіним, про скандальне відкриття так званого "монументу на честь 300-ліття возз'єднання України з росією", про останній бій УПА біля Канева в 1945 році (убито понад 100 НКВСівців!), зрештою про останній подвиг сотенного "Кречета" в 1961-му, про всі повоєнні повстання в країнах т.з. "соцтабору".

Всі три романи трилогії написані в різних жанрах. Перший — роман в новелах, оповіданнях і повістях. Другий — лінійний роман (в часовому вимірі), третій — роман-андрогін. В трилогії сотні героїв (всі вони історичні постаті!), немає вигаданих подій, головні з них підтверджені архівними документами України, Польщі, Німеччини й СРСР. Ця епопея — нищить безліч радянських міфів про УПА й про нашу історію.

Ця трилогія є найбільш продаваною книгою за майже 11 років видавництва!

🔰"Зорі не стали ближчими"

Автор проводить читача слідом за своїми героями найскладнішими сторінками українського буття у ХХ столітті і вводить його в третє тисячоліття. Його герої — українці в Україні й на Кубані, донські козаки — люди сильної волі, які швидше ламаються, аніж прогинаються під виклики долі.

🔰"Незникомість мерехтінь"

Оповідання розкриває унікальну для української літературу тему зайвих людей в колишній імперії — БІЧів. Роман-передчуття краху "держави тьми і тьми, і тьми, і тьми", де мільйони людей перетворені на "бивших", сповнений іскрометного гумору, іронії й самоіронії головного героя.

🔰"Якщо ім'я тобі людина"

Збірка найкращих поезій Володимира Шовкошитного.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1000 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору