0

ДОБІРКА З ХУДОЖНІХ ТА НОН-ФІКШ РОМАНІВ ПРО БОРОТЬБУ УКРАЇНИ З РОСІЄЮ

Артикул 145
В наявності
1 000 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко

🔰"Засновник УПА (1941-1943) Іван Ольховський

Сторінки непрочитаного життєпису Тараса Бульби-Боровця. З ілюстраціями та архівними документами. Іван Ольховський, письменник і журналіст проаналізував величезну кількість подекуди суперечливих публікацій, спогадів про Тараса Бульбу-Боровця, а також досі неоприлюднених документів, спробував розкрити маловідомі сторінки його життя, відтворити максимально об’єктивний образ засновника УПА. У книзі вперше з’ясовується структура військових формувань Бульби-Боровця, тактика їхніх дій, подаються відомості про керівний склад «Армії без держави», розглядаються конфліктні моменти у стосунках з ОУН під проводом Степана Бандери, досліджується діяльність поліського отамана у повоєнний період.

Дослідник дає відповіді на запитання: хто такий Тарас Бульба-Боровець, національний герой чи самозакоханий отаман-анархіст? Державник-організатор українського війська, який діяв від імені уряду УНР на вигнанні, чи «платний агент німецької розвідки»? Скільки вояків налічували його партизанські підрозділи? Хто були його командири? Чи брали вони участь в антипольських акціях на Волині у 1943 році? Чому бульбівські повстанські відділи не об’єдналися з бандерівськими? Що пов’язує поліського отамана з німецьким спецпідрозділом «СС Ягдфербанд-Ост»?

У гострій полеміці із очорнителями-фальсифікаторами та вибілювачами-глорифікаторами життєдіяльності Тараса Бульби-Боровця автор на підставі доступних і недоступних для широкого кола читачів архівних матеріалів, свідченнях очевидців, спогадах учасників подій відтворює правдивий його образ.

🔰"Бульбівці" Іван Ольховський

Іван Ольховський – письменник і журналіст, один з найкращих знавців бульбівського руху у черговій серії нарисів, оповідей та документальних життєписів розкриває його феномен. Як сказано в передмові, нарешті на видавничому обрії з’явилась книга, яка певною мірою втамовує читацький інтерес до глибших знань про представників формувань, які у 1930-1940 роках очолював Тарас Бульба-Боровець. Адже до цих пір вони обмежувалися всього кількома десятками прізвищ. Нині маємо понад тисячу, що ставить у не зовсім зручне становище тих «дослідників», які повсюдно твердили про верхню кількісну межу бульбівської течії в національно-визвольному русі 600-700 осіб.

Книга «Бульбівці» — результат кількарічних пошуків та опрацювань сотень кримінальних і агентурних справ Галузевого державного архіву СБУ та архівів його управлінь у Житомирі, Рівному, Тернополі, державних архівів Рівненської, Львівської областей, десятків справ Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного архіву органів влади та управління України, а також свідчень очевидців подій, наукової, краєзнавчої, мемуарної літератури та маловідомих газетних публікацій.

У нарисах та розповідях про ідейних спадкоємців Української Народної Республіки спростовується ще один міф: про «отамансько-махновську» недугу чолових бульбівської Української Повстанської Армії. Демонструється їх мудра державницька позиція у вирішенні назрілих гострих проблем, до якої не змогли піднятися їхні опоненти.

У першому розділі «Хто вони?» автор дає загальну характеристику учасникам бульбівської течії національно-визвольного руху, зосереджується на тих рисах, які відрізняють їх від представників інших течій. Зокрема, звертає увагу на позицію бульбівців у будівництві збройних сил, на критерії вибору партизанської тактики, на їхнє ставлення до життя співвітчизників, до Державного Центру УНР на вигнанні, до національних меншин, а також на те, якою вони бачили свою майбутню державу.

Другий розділ «В лабетах жорстокої доби» присвячений найяскравішим постаттям бульбівського руху. В нарисах і оповідях автор прослідковує прояви характеру героїв у критичні моменти їхнього життя, з’ясовує мотиви поведінки. Для більшого увиразнення окремі епізоди передає через цікаві уявні діалоги, не відходячи від джерельної бази.

Третій розділ «Документальні життєписи» вміщує дані про учасників УПА «Поліська Січ», УПА-УНРА, підпільних осередків «Українського Національного Відродження», УНР та «Вільного Козацтва» з різних областей України. Книга наголошує на низці позитивних рис представників бульбівських формувань, які варто взяти на озброєння тим, хто мріє присвятити своє життя служінню Україні та її народу.

 

🔰"Іншопланетна Рашка" Єлизавета Мельниченко

Ця книга — кращий літературний дебют 2017 року. Гостро саркастичний роман про одну іншопланетну зомбо-країну з президентом Вованом Вовановичем Путкіним та іншими унтер-пришибєєвими, патріархом Негодяєвим, Микитою Бєсогоном і т.ін. Але — все буде добре: зло не може довго бути непокараним!


🔰"Вбивство Нації. Російський геноцид черкесів" Дмитро Чобіт

Велика Черкесія — найбільша держава Кавказу, відома ще з Історії Геродота — винищена хижою московією за 150 років війни. З народу чисельністю 6,5 мільйона вижило менше півмільйона. Єдиною "провиною" цього гордого народу було те, що московії прагнулось мати вихід до Чорного моря, а ще родючі черкеські землі. На Великій Черкесії московська орда п'ять разів відпрацьовувала технології голодоморів у ХУІІІ-ХІХ століттях, щоб потім тричі застосувати їх в Україні в столітті двадцятому. Книга рясно ілюстрована тогочасними мапами європейських та й самих московських картографів, насичена мало відомими документами й свідченнями — це суворе звинувачення Росії в геноциді черкесів.


🔰"Руйнуймо міфи!" Михайло Лукінюк

До історії Україно-Кримсько-Російських відносин. Феноменальна документальна база нищить віковічну брехню російських імпер-шовіністів, які перетворили історичну науку на служку імперських міфів Москви.


🔰"Мышебратья", або Антидот від брехні" Михайло Лукінюк

Знаменитий розвінчувач імперських та радянських історичних міфів Михайло Лукінюк каменя на камені не залишає від "триединой" брехні кремлівського диктатора путіна, яку той виклав у своєму свіженькому опусі про "єдіний русскій народ", яку міжнародна спільнота вже назвала підготовкою аншлюса України.


🔰"Злочинна рука Росії в Україні" Євген Голибард

Автор книги Євген Голибард написав ще понад 20 книг з функціонально-вартісного аналізу, теорії і практики творчого мислення та раціональної організації робіт. З 1994 до 2015 року як чесний журналіст він фіксував події, що були ініційовані росією в бік України. Він передбачив і попереджав про вторгнення московитів і в Грузію 2008-го року, і в Україну 2014-го. На жаль, цих попереджень не було почуто...

Ця книга - на прикладі України - про підлу й підступну політику москви, яка шанує тільки право сили й марить відновленням власної імперії. Тому-то вона й не визнає суверенітету нашої держави, тому постійно має претензії не лише до пост-радянських держав, але й до всіх країн колишнього соцтабору.

Євген Голибард наголошує, що українцям давно слід зрозуміти: незалежність не існує сама по собі, вона означає бути вільними від когось чи від чогось. Ми здобували Незалежність від росії, отож і боронимо її зараз саме від неї.

Автор показує, що зміна форми влади й владних еліт не змінює хижацької суті цієї ракової пухлини на тілі людства - вона залишається постійною загрозою миру в усьому світі.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1000 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору