0

Ігор — володар Руси

Артикул 146
В наявності
330 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Лесь Качковський
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 624
Рік 2022

Отримавши від Олега "Віщого" владу над русами, полянами, сіверянами й древлянами, князь Ігор зумів стати володарем Руси — держави, яка об'єднала ці та інші слов'янські племена в силу, здатну протистояти і Степу, й Бізантії, здійснювати походи на Каспій. За роки свого правління (912-945) він не допустив жодного вторгнення на Русь степовиків, двічі ходив на Царгород, змусивши Бізантію підписати Договір "Про мир і любов"... Проте для слов'янських племен він так і залишився захланним варягом, свідченням чому є його люта смерть в Іскоростені. Не менш лютою була й помста його дружини — Святої княгині Ольги.

Роман Леся Качковського "Ігор володар Руси" охоплює не тільки останні роки княжіння першого Рюриковича на київському столі (941-945), а й період до повноліття Святослава, коли той перебрав владу від матері-регентки. 

Книга про Ігоря "Старого" — це заключна частина серії романів автора про Князя Аскольда, Рюрика із роду Ск'єльдунгів та "Віщого" Олега.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1500 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору