0

Ігор — володар Руси

Артикул 146
В наявності
390 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Лесь Качковський
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 624
Рік 2022

Отримавши від Олега "Віщого" владу над русами, полянами, сіверянами й древлянами, князь Ігор зумів стати володарем Руси — держави, яка об'єднала ці та інші слов'янські племена в силу, здатну протистояти і Степу, й Бізантії, здійснювати походи на Каспій. За роки свого правління (912-945) він не допустив жодного вторгнення на Русь степовиків, двічі ходив на Царгород, змусивши Бізантію підписати Договір "Про мир і любов"... Проте для слов'янських племен він так і залишився захланним варягом, свідченням чому є його люта смерть в Іскоростені. Не менш лютою була й помста його дружини — Святої княгині Ольги.

Роман Леся Качковського "Ігор володар Руси" охоплює не тільки останні роки княжіння першого Рюриковича на київському столі (941-945), а й період до повноліття Святослава, коли той перебрав владу від матері-регентки. 

Книга про Ігоря "Старого" — це заключна частина серії романів автора про Князя Аскольда, Рюрика із роду Ск'єльдунгів та "Віщого" Олега.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2500 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору