0

Машина життя

Артикул 32
В наявності
200 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Сергій Тихий
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 312
Рік 2021

Оригінальна за формою — вінок оповідань — прозова книга Сергія Тихого має за прототип найскладнішу поетичну форму: вінок сонетів, де кожен (окрім першого) із 14 віршів починається останнім рядком попереднього, а завершується вінок мадригалом, який складається з 14 перших рядків усіх віршів вінка. Так само Тихий діє і в цьому вінку оповідань про Київ і киян. Така форма знадобилася автору, щоб якомога повніше виразити своє захоплення вічним містом Кия і його жителями — киянами, адже й сам він — кров від крові й тіло від тіла цього міста, в якому став знаменитим журналістом і про яке ще його батько написав проникливі рядки: "... Тисячолітній сніг на Золотих воротах".

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору