0

Місто, в якому цвіли абрикоси

Артикул 29
В наявності
110 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Олена Улановська
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 160
Рік 2021

Книга американської письменниці українського походження Олени Улановської — це дві абсолютно різні повісті, об'єднані хіба власною долею авторки. Дія першої відбувається в її рідномі місті, де пройшли її дитинство і юність, в місті, в якому цвіли абрикоси — в Луганську на початку вторгнення російського агресора. Герої другої повісті живуть і діють в Хайфі, яка на деякий час стала рідною не лише для письменниці, а й для багатьох біженців з імперії зла. Карколомність сюжетів, глибоке проникнення у внутрішній світ героїв, вишукане почуття гумору, іронія й психологізм — ось складові творчого почерку Олени Улановської, які зробили її улюбленою авторкою в США, Ізраїлі й на руїнах "совка". Це вже друга після роману "Апокалпсис" її книга в перекладі українською мовою.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору