0

"Нам Підсінне тепер тільки сниться..."

Артикул 137
В наявності
350 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Автор Микола Михняк
Колекція Науково-популярна література
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 448
Рік 2019

Помиляються ті, хто думає, що на долю українського народу в ХХ сторіччі випало "лише" дві світові війни та три голодомори. Адже були ще й національно-визвольні змагання початку й середини сторіччя, колективізація, масові депортації й переселення, а також затоплення споконвічної рідної землі рукотворними морями уздовж всього Дніпра. Там, під тими "морями" затоплено найвідоміші Запорозькі січі, разом з козацькими могилами. Там затоплену нашу нашу славу. Але не пам'ять. Про одну з таких драматичних сторінок нашої історії йдеться в книгах "Затоплений рай. Село Андруші на Переяславщині", "Нам Підсінне тепер тільки сниться" та "Були над Дніпром Трахтемирів і Монастирок". Книги розповідають про історію життя і смерті цих райських куточків української землі, про людей, які справіку жили в них і вимушені були навіки покинути домівки на догоду комуністичним невігласам.

Ці книги данина пам'яті нашому минулому й пересторога новим поколінням українців.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1000 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору