0

Олег — імператор русів

Артикул 12
В наявності
400 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Лесь Качковський
Колекція Історичний роман
Обкладинка Суперобкладинка
Кількість сторінок 664
Рік 2020

Гостросюжетний історичний роман, який показує підступне захоплення швагром убитого новгородського князя Рюрика Олегом престолу у Київській державі, яка вже понад п'ять століть була важливим гравцем на европейській політичній мапі, та створення ним імперії русів на чолі з вічним Києвом, досягнення нею визнання у Візантії, Хазарії та Болгарії й домінування над степовими забродами. Олег не створив у Києві держави, а змінив її форму. Саме він започаткував тут династичне правління відомого в Європі роду Ск'єльдунгів, посадивши на княжий стіл малолітнього Ігоря й добровільно передавши йому владу. Олег зумів об'єднати місцевих русів, полян, древлян, сіверян зі своїми русами (які ще в середині п'ятого століття переселилися з Києва на слов'янську Північ, а далі в Фрисландію) й варягами в боротьбі з одвічним ворогом Мідгарду (світу мужів) — осілого світу — Степом та створити справжню імперію русів.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2500 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору