0

Рюрик із роду Ск'єльдунгів

Артикул 11
В наявності
370 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Лесь Качковський
Обкладинка Суперобкладинка
Кількість сторінок 608
Рік 2020

Історичний роман про легендарного варяжського конунга Рюрика із роду перших правителів Данії Ск'єльдунгів, який став засновником династії володарів найбільшої імперії в Європі — Київської Русі. Проте самого Рюрика й близько не було біля Києва. Він постійно боровся з которами новгородських купців, які й запросили нормана на престол його діда по матері - ободрицького князя Гостомисла. А ще — люто заздрив Київським князям Аскольду й Діру, які ходили на Міклагард (Царгород) і збирали данину з могутньої імперії ромеїв. Проте він вимріяв створення саме в Києві імперії (рікі) на зразок імперії франків, створеної Карлом Великим. І цю мрію заповів своєму швагрові Олегу — дядькові майбутнього першого Рюриковича — Ігоря. Гостросюжетний історичний роман з величезною кількістю подій і персоналій, який ще раз спростовує так звану Норманську теорію - держава в Києві була задовго до Рюриковичів.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1500 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору