0

Рюрик із роду Ск'єльдунгів

Артикул 11
В наявності
400 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Лесь Качковський
Обкладинка Суперобкладинка
Кількість сторінок 608
Рік 2020

Історичний роман про легендарного варяжського конунга Рюрика із роду перших правителів Данії Ск'єльдунгів, який став засновником династії володарів найбільшої імперії в Європі — Київської Русі. Проте самого Рюрика й близько не було біля Києва. Він постійно боровся з которами новгородських купців, які й запросили нормана на престол його діда по матері - ободрицького князя Гостомисла. А ще — люто заздрив Київським князям Аскольду й Діру, які ходили на Міклагард (Царгород) і збирали данину з могутньої імперії ромеїв. Проте він вимріяв створення саме в Києві імперії (рікі) на зразок імперії франків, створеної Карлом Великим. І цю мрію заповів своєму швагрові Олегу — дядькові майбутнього першого Рюриковича — Ігоря. Гостросюжетний історичний роман з величезною кількістю подій і персоналій, який ще раз спростовує так звану Норманську теорію - держава в Києві була задовго до Рюриковичів.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору