0

Скіфи. Історична трилогія

Артикул 30
В наявності
410 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Іван Білик
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 840
Рік 2021

Вперше видані як одна книга (трилогія) три знамениті "скіфські романи" Івана Білика "Дикі білі коні", "Не дратуйте грифонів" та "Цар і раб" охоплюють період з 513 року до н.е. до 212 р. до н.е. — від перемоги скіфів-сколотів над "царем царів" Дарієм, до повстання скіфів в Боспорі Кімерійському під проводом Савмака. Ця трилогія нищить грецький міф про якихось міфічних скіфів-азіатів, показуючи, що вони були нашими давніми пращурами-сколотами, які складалися з полян (Київ), сіверян (Чернігів), деревлян (Полісся) та інших слов'янських племен. Адже з чотирьох груп названих Геродотом скіфів тільки скіфи-кочівники були приходьками-азіатами на нашій землі, а так звані "скіфи-орачі", "скіфи-хлібороби" й "царські скіфи" — це й були автохтони, господарі цієї древньої землі. Книга ставить з голови на ноги наші уявлення про славне минуле власного народу.

Отримав швидко. Окрема подяка за брошури
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1500 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору