0

Засновник УПА (1941-1943)

Артикул 142
В наявності
240 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Іван Ольховський
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 346
Рік 2015

Сторінки непрочитаного життєпису Тараса Бульби-Боровця. З ілюстраціями та архівними документами. Іван Ольховський, письменник і журналіст проаналізував величезну кількість подекуди суперечливих публікацій, спогадів про Тараса Бульбу-Боровця, а також досі неоприлюднених документів, спробував розкрити маловідомі сторінки його життя, відтворити максимально об’єктивний образ засновника УПА. 

У книзі вперше з’ясовується структура військових формувань Бульби-Боровця, тактика їхніх дій, подаються відомості про керівний склад «Армії без держави», розглядаються конфліктні моменти у стосунках з ОУН під проводом Степана Бандери, досліджується діяльність поліського отамана у повоєнний період.

Дослідник у книзі дає відповіді на запитання: хто такий Тарас Бульба-Боровець, національний герой чи самозакоханий отаман-анархіст? Державник-організатор українського війська, який діяв від імені уряду УНР на вигнанні, чи «платний агент німецької розвідки»? Скільки вояків налічували його партизанські підрозділи? Хто були його командири? Чи брали вони участь в антипольських акціях на Волині у 1943 році? Чому бульбівські повстанські відділи не об’єдналися з бандерівськими? Що пов’язує поліського отамана з німецьким спецпідрозділом «СС Ягдфербанд-Ост»?

У гострій полеміці із очорнителями-фальсифікаторами та вибілювачами-глорифікаторами життєдіяльності Тараса Бульби-Боровця автор на підставі доступних і недоступних для широкого кола читачів архівних матеріалів, свідченнях очевидців, спогадах учасників подій відтворює правдивий його образ.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору