0

Засновник УПА (1941-1943)

Артикул 142
В наявності
240 грн
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Автор Іван Ольховський
Обкладинка Тверда
Кількість сторінок 346
Рік 2015

Сторінки непрочитаного життєпису Тараса Бульби-Боровця. З ілюстраціями та архівними документами. Іван Ольховський, письменник і журналіст проаналізував величезну кількість подекуди суперечливих публікацій, спогадів про Тараса Бульбу-Боровця, а також досі неоприлюднених документів, спробував розкрити маловідомі сторінки його життя, відтворити максимально об’єктивний образ засновника УПА. 

У книзі вперше з’ясовується структура військових формувань Бульби-Боровця, тактика їхніх дій, подаються відомості про керівний склад «Армії без держави», розглядаються конфліктні моменти у стосунках з ОУН під проводом Степана Бандери, досліджується діяльність поліського отамана у повоєнний період.

Дослідник у книзі дає відповіді на запитання: хто такий Тарас Бульба-Боровець, національний герой чи самозакоханий отаман-анархіст? Державник-організатор українського війська, який діяв від імені уряду УНР на вигнанні, чи «платний агент німецької розвідки»? Скільки вояків налічували його партизанські підрозділи? Хто були його командири? Чи брали вони участь в антипольських акціях на Волині у 1943 році? Чому бульбівські повстанські відділи не об’єдналися з бандерівськими? Що пов’язує поліського отамана з німецьким спецпідрозділом «СС Ягдфербанд-Ост»?

У гострій полеміці із очорнителями-фальсифікаторами та вибілювачами-глорифікаторами життєдіяльності Тараса Бульби-Боровця автор на підставі доступних і недоступних для широкого кола читачів архівних матеріалів, свідченнях очевидців, спогадах учасників подій відтворює правдивий його образ.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка замовлень здійснюється "Новою поштою", "Укрпоштою" та "JustIn".
  • При замовленні на суму від 1000 гривень доставка за наш кошт. Це не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка замовлення зазвичай здійснюється в той же день, або на наступний.
  • Післяплата при отриманні є.
  • Реквізити ми надсилаємо електронною поштою або особистим повідомленням в Facebook.
  • Після оплати обов’язково повідомте нам дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Це потрібно, бо деякі платежі приходять без імені відправника.

Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.

Вгору