0

Злочинна рука Росії в Україні

Артикул 144
В наявності
80 грн
Замовити швидко
Характеристики
Автор Євген Голибард
Обкладинка М'яка
Кількість сторінок 416
Рік 2015

Автор книги Євген Голибард написав ще понад 20 книг з функціонально-вартісного аналізу, теорії і практики творчого мислення та раціональної організації робіт. З 1994 до 2015 року як чесний журналіст він фіксував події, що були ініційовані росією в бік України. Він передбачив і попереджав про вторгнення московитів і в Грузію 2008-го року, і в Україну 2014-го. На жаль, цих попереджень не було почуто...

Ця книга - на прикладі України - про підлу й підступну політику москви, яка шанує тільки право сили й марить відновленням власної імперії. Тому-то вона й не визнає суверенітету нашої держави, тому постійно має претензії не лише до пост-радянських держав, але й до всіх країн колишнього соцтабору.

Євген Голибард наголошує, що українцям давно слід зрозуміти: незалежність не існує сама по собі, вона означає бути вільними від когось чи від чогось. Ми здобували Незалежність від росії, отож і боронимо її зараз саме від неї.

Автор показує, що зміна форми влади й владних еліт не змінює хижацької суті цієї ракової пухлини на тілі людства - вона залишається постійною загрозою миру в усьому світі.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
  • Доставка осуществляется здійснюється "Новой почтой", "Укрпочтой" и "JustIn".
  • При заказе на сумму от 2000 гривен доставка за нашу стоимость. Это не стосується замовлень з-за кордону.
  • Відправка обновления заставит вас ждать в тот же день, или на следующий день.
  • Оплата при удалении.
  • Зарегистрируйте мою электронную почту или особые сообщения в Facebook.
  • После оплаты обов'язково сообщите нам о времени платежа или надішліть фото квитанції. Поэтому важно, чтобы платежные идеи приходили без имени посредника.

Моя несомненная ответственность за качество своей продукции. Я считаю, что вы обнаружили брак, связанный с неполадками, которые я потерял — просто сообщите об этом случае. Мы видим ситуацию на вашей территории.

Вгору